KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16285206
nr 1628 5206
Göran Strååt
(1913-1994), Sverige
Signerad, daterad 69,33x32 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 60x48 cm
Göran Strååt, svensk skulptör, målare och tecknare född 1913, död 1994.
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:30:22
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Göran Strååt
Läs mer om Göran Strååt